Wyświetl pojedynczy post
tomasz1906
Senior Member
 
 
Od: 07.2005
Skąd: szwecja

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2657
Stary 11.05.2011, 23:53
Karherop napisał(a):Wyświetl post
pokaż mi JEDEN klub na świecie który sprzeciwił się decyzją władz piłkarskich lub władzom rządowym

równie dobrze możemy sobie jutro zrobić własną lige i zacząć grać na błoniach lub rozwiązać klub i zacząć grać amatorsko od 6 ligi
A Tobie zalezy na sukcecach Tego klubu czy na tym zeby ISTNIAL? Nie zmienie zdania, najlepiej bylo po spadku go 2 ligi!!!!! WISLA TO MY!!!!!!!!!!!!!!!
Z kazdym dniem zwiększa się ilosc ludzi, ktorzy moga pocalowac mnie w dupe
Odpowiedz cytując