Karherop napisał(a):

pokaż mi JEDEN klub na świecie który sprzeciwił się decyzją władz piłkarskich lub władzom rządowym
równie dobrze możemy sobie jutro zrobić własną lige i zacząć grać na błoniach lub rozwiązać klub i zacząć grać amatorsko od 6 ligi
|
A Tobie zalezy na sukcecach Tego klubu czy na tym zeby ISTNIAL


? Nie zmienie zdania, najlepiej bylo po spadku go 2 ligi!!!!! WISLA TO MY!!!!!!!!!!!!!!!