Temat
:
Bilety
Wyświetl pojedynczy post
Grze Gie
Member
Od: 02.2008
Skąd: Tarnów
Offline
#
4903
11.05.2011, 23:52
Siemka mam pytanie, wiecie może jak tam stoją bilety na Craxe ,znaczy ile zostało i jakie sektory?
Grze Gie
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Grze Gie
Znajdź inne posty napisane przez Grze Gie