Temat
:
Kibicowanie na polskich stadionach
Wy¶wietl pojedynczy post
mi¶qu
Senior Member
Od: 11.2005
Offline
#
2656
11.05.2011, 23:49
Pocieszające jest to, że każdy reżim kiedyś upada. Jak wiemy kibice w Afryce Płn też mieli różne problemy stwarzane przez swoich dyktatorów. Teraz ponownie możemy oglądać takie obrazki.
POLAK
WĘGIER DWA
BRATANKI!
DUMA DUMA NARODOWA DUMA
mi¶qu
Zobacz publiczny profil
Wy¶lij prywatn± wiadomo¶ć do mi¶qu
ZnajdĽ inne posty napisane przez mi¶qu