Wyświetl pojedynczy post
s1mone
Senior Member
 
 
Od: 03.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#44317
Stary 11.05.2011, 22:53
No i Cikos znowu zagrał dobry mecz. Nie wiem skąd ta nagonka na niego, kiedy ostatnio zawalił nam gola? Z Lechem to widziałem jedynie jego dobre interwencje, zrywy w ofensywie, jeden świetny drybling i bieganie od 16 do 16. No ale pewnie po meczu znowu dostanie notę 5.
Odpowiedz cytując