Temat
:
Stroje meczowe Wisły Kraków
Wyświetl pojedynczy post
Maverjuve
Senior Member
Od: 08.2008
Skąd: Jadowniki/Kraków
Offline
#
1480
11.05.2011, 22:34
Wlasnie o tym mowie. Takich jak ciebie nie przekona sie ze cos innego moze sie komus podobac. Bo ja uwazam ze kroj koszulki to rownie wazna sprawa. Ale i tak bedziesz wiedzial lepiej, wiec z mojej strony eot. Po prostu wyrazilem swoje zdanie.
Maverjuve
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Maverjuve
Znajdź inne posty napisane przez Maverjuve