Wyświetl pojedynczy post
xanti1906
Senior Member
 
Od: 07.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#44315
Stary 11.05.2011, 22:21
Nie sądzę, żeby Cikos był aż tak słabym zawodnikiem, żeby w dwumeczu załatwił nam 6 bramek. Ja widzę dużą różnicę pomiędzy jego pierwszymi meczami, a tymi ostatnimi, wyraźnie na plus. Jeżeli jesteśmy w stanie poświęcić ten rok - półtora na ogranie Cikosa to możemy mieć duży pożytek z niego. Dla mnie bardzo dobra inwestycja w Erika, bo ciągle się rozwija, jest coraz lepszy, widać progres, a przy tym nie kosztuje wielkie pieniądze i tą zaoszczędzoną kasę na prawym obrońcy może wydać mądrze na wzmocnienia innych pozycji, np na lewego obrońcę.
Rozważmy sytuację, że jednak pojawia się nowy prawy obrońca, trzeba tą formację zgrać, z początku na pewno będą popełniać błędy, acz indywidualnie będzie lepszy niż Cikos. Po roku obrońca gra już dobrze, ale straciliśmy pieniądze. Przez ten rok Cikos również mógłby się rozwinąć i grać niegorzej niż ten drugi.
Będę się upierać, że przy trzech klasowych, doświadczonych obrońcach i równie doświadczonym Pareice, Cikos będzie podnosił swój poziom. Dlatego wolę transfer lewego obrońcy, bo Paljić raz - nie jest zbyt perspektywiczny na tej pozycji, dwa - nie ma typowych nawyków obrońcy, trzy - Cikos jest po prostu lepszym obrońcą niż Paljić i lepiej wymienić słabsze ogniwo niż to nieco mocniejsze.
Odpowiedz cytując