Wyświetl pojedynczy post
a_r_e_n_a
Senior Member
 
Od: 05.2006
Skąd: Gdańsk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#226
Stary 11.05.2011, 22:01
Cytat:
No Genkow jak narazie jest lepszym napastnikiem niż Brożek jesienią. Więc te płacze po Brożku chyba nie były do końca uzasadnione.
Jak nic pasują mi tu 2 przysłowia:
"nigdy nie jest tak dobre, by nie mogło być lepiej"
i
"nie ma ludzi niezastąpionych".
W 100% się z Tobą zgodzę i dodam: Przepraszam Paweł, ale prawie już o Tobie zapomniałem (co w niczym nie umniejsza w tym co zrobiłeś dla Wisły)