Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
mitmichael
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 11.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12512
Stary 11.05.2011, 22:00
sportnh napisał(a):Wyświetl post
jesli wygramy z Cracovia to ZAPEWNIAMY sobie juz nawet czysto matematycznie mistrzostwo prawda

pieknie sie to ulozylo
Jak wygramy z Cracovia to bedziemy swietowac Mistrzostwo Polski. Bedzie 10 punktow przewagi nad Slaskiem, 9 punktow przewagi nad Jagą i 3 mecze do konca patrzac, ze Jaga i Slask wygraja swoje nablizsze mecze. Legia, Lechia mają juz wiecej punktow straty wiec oni nam nie zagrazaja.
Odpowiedz cytując