sportnh napisał(a):

jesli wygramy z Cracovia to ZAPEWNIAMY sobie juz nawet czysto matematycznie mistrzostwo prawda
pieknie sie to ulozylo
|
Jak wygramy z Cracovia to bedziemy swietowac Mistrzostwo Polski. Bedzie 10 punktow przewagi nad Slaskiem, 9 punktow przewagi nad Jagą i 3 mecze do konca patrzac, ze Jaga i Slask wygraja swoje nablizsze mecze. Legia, Lechia mają juz wiecej punktow straty wiec oni nam nie zagrazaja.