mitmichael napisał(a):

|
Polsat chce pokazywac mecze Slaska bo klub jak i platforma ma jednego własciciela. Z tego co czytalem to na 100 wszystkie mecze w C+, 3 wybrane mecze kazdej kolejki w polsacie a mecze na Eurosporcie te w poniedzialek rozgrywane.
|
Jeśli tak to lepiej być nie mogło. Każdego tygodnia można sobie pooglądać nieważne kto będzie grał
