Wyświetl pojedynczy post
felipe
Senior Member
 
Od: 07.2005
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#743
Stary 11.05.2011, 21:45
Sędzia napisał(a):Wyświetl post
Prawda jest taka, że spora część pikników to tuskowi "młodzi wykształceni" i oni zwyczajnie nie rozumieją, że Słońce Peru jest już "passe".


Warto wrzucić, póki post nie pójdzie w kosmos (bo w temacie meczowym), by wyrobić sobie o tym panu zdanie
No ręce opadają...
Odpowiedz cytując