Sędzia napisał(a):

|
Prawda jest taka, że spora część pikników to tuskowi "młodzi wykształceni" i oni zwyczajnie nie rozumieją, że Słońce Peru jest już "passe".
|
Warto wrzucić, póki post nie pójdzie w kosmos (bo w temacie meczowym), by wyrobić sobie o tym panu zdanie
No ręce opadają...