PhantomRanger napisał(a):

|
Obiło mi się o uszy, że Polsat chce mecze Śląska i poniedziałkowe [ jeśli takowe będą]
|
Polsat chce pokazywac mecze Slaska bo klub jak i platforma ma jednego własciciela. Z tego co czytalem to na 100 wszystkie mecze w C+, 3 wybrane mecze kazdej kolejki w polsacie a mecze na Eurosporcie te w poniedzialek rozgrywane.