Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
mitmichael
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 11.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12507
Stary 11.05.2011, 21:43
PhantomRanger napisał(a):Wyświetl post
Obiło mi się o uszy, że Polsat chce mecze Śląska i poniedziałkowe [ jeśli takowe będą]
Polsat chce pokazywac mecze Slaska bo klub jak i platforma ma jednego własciciela. Z tego co czytalem to na 100 wszystkie mecze w C+, 3 wybrane mecze kazdej kolejki w polsacie a mecze na Eurosporcie te w poniedzialek rozgrywane.
Odpowiedz cytując