Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
kreseq
Warszawiak
 
 
Od: 11.2003
Skąd: Warszawa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12502
Stary 11.05.2011, 21:22
Wisla to jakos dziwnie gra ostatnio. Widac obie ekipy sie dzisiaj spiely. Wisla niezle jechala z klepy, ale do czasu. Potem chyba dostosowala sie do Lecha i nie wygladalo to juz tak dobrze. Trzeba jednak przyznac ze wygrali zasluzenie i kilka akcji bylo bardzo fajnych ( szybkie klepy na skrzydlach Malecki-Melikson, no i ruleta chyba Cikosa ).

Mecz w Warszawie bedzie ciekawym widowiskiem My mimo przegranej i frajerstwa zagralismy jeden z lepszych meczy.
Wisla czesto jak juz wygrywala MP to potrafila ostro u nas wtopic, licze na powtorke

Wazne teraz bedzie to jak zawodnicy podejda do meczu po debrowym spotkaniu z Pasami. Licze ze nikt nie odstawi nogi i kilka kartek sie posypie

Z tymi aspiracjami to bez jaj, pomijajac mecz z nami i derby to Wisla ma raczej z gorki.


PS: Czytam wasz temat meczowy i nie moge uwierzyc.... przykre.
Ostatnio edytowane przez kreseq : 11.05.2011 o godz. 21:25.


Jeśli zapomnę o nich, Ty, Boże na niebie, zapomnij o mnie
Odpowiedz cytując