|
Widzę, że Wisła i Korona chcą nam pomóc w walce o 2 miejsce na koniec sezonu. Lechia i Lech póki co zamiast nas przegonić, cofnęły się w stosunku do nas o punkt. Dla mnie spoko.
Jestem gotów na taką zamianę - Wisła przyjeżdża do nas i przegrywa, ale w zamian my rezygnujemy już z aspiracji o MP w tym sezonie na rzecz Wisły. Ok?
|