Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
Sartre
Senior Member
 
 
Od: 06.2010
Skąd: Warszawa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12495
Stary 11.05.2011, 20:57
Widzę, że Wisła i Korona chcą nam pomóc w walce o 2 miejsce na koniec sezonu. Lechia i Lech póki co zamiast nas przegonić, cofnęły się w stosunku do nas o punkt. Dla mnie spoko.

Jestem gotów na taką zamianę - Wisła przyjeżdża do nas i przegrywa, ale w zamian my rezygnujemy już z aspiracji o MP w tym sezonie na rzecz Wisły. Ok?
Legionista
Odpowiedz cytując