LuKaS TSW napisał(a):

|
a ten kolega Tomasz_19 mógłby chociaż raz pojawić się na meczu a nie co kolejkę swoje żale tu wylewać.
|
uwierz mi, że zamieniłbym fotel na zimne krzesełko... ale mnie po prostu nie stać na dojazd i pobyt w Krakowie... na marginesie muszę powiedzieć, że mam 500 km do Krakowa... amen