aNouc napisał(a):

http://historiawisly.pl/wiki/index.p...Wis%C5%82a.jpg
Tyle w temacie
Biała Gwiazda powinna być priorytetem dla każdego związanego z Wisłą, w tym dla Basałaja, który robi z siebie osobę, która szanuje historię Wisły i chcę ją pielęgnować.
Więc powtarzam, zamiast rozdawać bilety, czy serwować pomieszczenia w lożach / skyboxach "zasłużonym" piłkarzom Wisły, którzy rozegrali 2 czy 4 lata przy Reymonta to niech wezmie się za coś co jest na prawdę ważne, Biała Gwiazda ani na chwilę nie powinna zniknąć z trykotów
|
Dla Ciebie pewnie nie na temat, ale:
http://upload.wikimedia.org/wikipedi..._Juve_1898.gif
Czy to znaczy ze Juventus powinien teraz zaczac grac w rozowych strojach bo tak grali zaraz po powstaniu klubu i tylko przez pomylke graja teraz w czarno-bialych pasach? Ja osobiscie nie mam wielkiego cisnienia na to by na koszulkach byla biala gwiazda, herb S.A. mi sie podoba wizualnie, natomiast wazne jest to zeby druzyna grala na tyle dobrze by byc godnymi nosic te koszulki.