|
Senior Member
Offline
|
#2655

11.05.2011, 18:26
|
http://sport.redblog.pomorska.pl/201...-na-zywo-live/
Cytat:
Część kibiców Zawiszy wyszła ze stadionu. Wisi transparent “Trybuna zamknięta na wniosek Donalda Tuska”.
Kibice Olimpii na znak protestu po decyzjach rządu Donalda Tuska opuścili na chwilę sektor. Dwóch kibiców, w tym przywódca “młyna”, zostało aresztowanych. Nie wiadomo za co? (być może doszło do szarpaniny z ochroną, która chciała zdjąć transparent dotyczący rządu). Cały sektor kibiców Olimpii opuścił stadion.
|
http://img593.imageshack.us/img593/7977/1004164.jpg
http://img14.imageshack.us/img14/6888/1004165g.jpg
http://img94.imageshack.us/img94/213/1004151t.jpg
http://www.tvn24.pl/0,1702591,0,1,mi...wiadomosc.html
Cytat:
|
Kibice podczas wtorkowych meczów 26. kolejki Ekstraklasy kontynuowali protest przeciw zamknięciu stadionów Legii i Lecha. Tak, jak w miniony weekend skandowali antyrządowe hasła, a na trybunach zawiesili transparenty. Rekord popularności biła płachta: "Trybuna zamknięta na wniosek Donalda Tuska". Z protestu wyłamali się kibice warszawskiej Polonii. Zabrzanie na kilka minut wyszli z trybuny odkrytej. Ustawili się na koronie stadionu i skandowali "Piłka nożna dla kibiców". Na płocie tymczasem powiewały antyrządowe transparenty, w tym "Miała być druga Irlandia, a mamy drugą Białoruś".
|
Ostatnio edytowane przez Football Sorceress : 11.05.2011 o godz. 21:10.
|
|