|
z tego co pamiętam to używanie rac było niezgodne z prawem.
Poza tym dajmy spokój już racom. Oprawy i bez nich mogą być piękne i efektowne.
Problemem jest to, że się nas szantażuje zamknięciem stadionów!!
Prasłowiańska grusza chroni w swych konarach plebejskiego uciekiniera
|