wierny napisał(a):

|
Oczywiście jestem za racami, ale nie uważasz że pojawienie się takiego zapisu w ustawie której autorem jest partia opozycyjnaj podczas gdy rządząca wypowiada nam kibicom wojnę nie jest polityczne?
|
Ta, bo partia polityczna to koło gospodyń wiejskich, które ma się zajmować wypiekami ciast. Skoro PiS idzie kibicom na rękę, to dobrze. Oczywiście nie każdemu kibicowi to się podoba, zwłaszcza tym, którzy głosują na inne partie, ale to już problem tych kibiców.