Temat
:
[26 kolejka] Wisła Kraków-Lech Poznań, 11 maja, 20:00
Wyświetl pojedynczy post
Mila
Banita
Od: 09.2010
Skąd: Krk
Offline
#
171
11.05.2011, 17:14
Wazna informacja dla osob wybierajacych sie na mecz
Dzisiaj sa bilety sprawdzane dlatego bierzcie legitymacje i dowody osobiste jezeli ktos planuje wejsc na bilet kolegi uprzedzam ze sie moze rozczarowac
Mila
Zobacz publiczny profil
Znajdź inne posty napisane przez Mila