Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
Jaro1991
Senior Member
 
Od: 02.2008
Skąd: Krakow/Pradnik Czerwony

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12486
Stary 11.05.2011, 17:09
I to jest bardzo dobra informacja. Zliczając abonentów Cyfry i Polsatu mamy około 5 milionów telewidzów z dostępem do Ekstraklasy. Ciekawe o co chodzi z tą sublicencją dla Eurosportu
Ostatnio edytowane przez Jaro1991 : 11.05.2011 o godz. 17:16.
Odpowiedz cytując