|
Dobrze że są tutaj głosy rozsądku.
Oczywiście że to decyzja wymuszona idiotyzmem Donia.
Niemniej można się spodziewać, że mecz z Polonią (ostatni w sezonie) będzie przy pustych trybunach.
Bo czy jest możliwe, że na derbach nie będzie ani jednej przyśpiewki niepoprawnej politycznie, czyli wyrażającej uczucia powiedzmy niechęci do starszych braci w wierze?
A to już jest antysemityzm, nacjonalizm i wszelaka zbrodnia.
Stadion na mecz z Polonią będzie zamknięty jak nic.
Jarosław Królewski....Nie jestem fanem.
|