Wyświetl pojedynczy post
sandomingo
Senior Member
 
 
Od: 03.2005
Skąd: Wieś pod Krakowem

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2634
Stary 11.05.2011, 16:52
Dobrze że są tutaj głosy rozsądku.
Oczywiście że to decyzja wymuszona idiotyzmem Donia.

Niemniej można się spodziewać, że mecz z Polonią (ostatni w sezonie) będzie przy pustych trybunach.
Bo czy jest możliwe, że na derbach nie będzie ani jednej przyśpiewki niepoprawnej politycznie, czyli wyrażającej uczucia powiedzmy niechęci do starszych braci w wierze?
A to już jest antysemityzm, nacjonalizm i wszelaka zbrodnia.
Stadion na mecz z Polonią będzie zamknięty jak nic.
Jarosław Królewski....Nie jestem fanem.
Odpowiedz cytując