Wyświetl pojedynczy post
kriswisla
Senior Member
 
 
Od: 06.2009
Skąd: KRK- Wien

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2631
Stary 11.05.2011, 16:48
TSman napisał(a):Wyświetl post
Wszystkie Stowarzyszenia Kibiców powinny dojść do jednego porozumienia: na kogo głosować w najbliższych wyborach. Za samymi Stowarzyszeniami pójdziemy my - KIBOLE, ci źli, brutalni, bezwzględni. Jest nas na tyle w tym kraju, że możemy mieć znaczny głos w najbliższych wyborach. Jak już pisał WiślakMyślenice jedynym rozsądnym kandydatem będzie Janusz Korwin Mikke. Ale gdzie tu do wyborów? Może doprowadźmy do tego żeby podał się rudzielec do dymisji jakby nie patrzeć zawsze zaczyna się od małych transparentów a kończy z cegłami w rękach na ulicach miast. Na chwilę obecną nie jest ważne kto komu kibicuje, mamy większego wroga... DONALD MATOLE...!
powinni sie wszyscy spotkac i ustalic jak wyjsc z tego gowna,musza doprowadzic do spotkania z politykami przedstawicielami ekstraklasy pzpn ,przedstawic szerszej publice jak działamy co robimy,to nie moze byc tak ze tylko jedna strona atakuje a my nie mozemy sie obronic i przedstawic swoich argumentów,wiadomo prawo jest prawem ale to co robi rudy to bezprawie,to nie ma nic wspolnego z prawdziwimi kibicami nie tedy droga,musimy walczyc o swoje,no a teraz na stadion ave WISŁA
Odpowiedz cytując