|
dobra, dobra, ale po której stronie pownienien stanąć klub ? po stronie nie logicznych decyzja MATOŁA czy kibiców którzy tworzą ten Klub od ponad 100 lat ?
Nich grają w nastęnym sezonie przy 2-5 tys. na 33 tys. stadionie. Zobaczymy czy marketingiem przyprowadzą kibiców na stadion !
WIELCY LUDZIE WIELKI KLUB - WIĘKSZY OD NAS TYLKO BÓG
|