Wyświetl pojedynczy post
bunny
Senior Member
 
Od: 10.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2622
Stary 11.05.2011, 16:35
dobra, dobra, ale po której stronie pownienien stanąć klub ? po stronie nie logicznych decyzja MATOŁA czy kibiców którzy tworzą ten Klub od ponad 100 lat ?
Nich grają w nastęnym sezonie przy 2-5 tys. na 33 tys. stadionie. Zobaczymy czy marketingiem przyprowadzą kibiców na stadion !
WIELCY LUDZIE WIELKI KLUB - WIĘKSZY OD NAS TYLKO BÓG
Odpowiedz cytując