Wyświetl pojedynczy post
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2621
Stary 11.05.2011, 16:34
Mareq napisał(a):Wyświetl post
A co na gardle mieli włodarze Zagłębia Lubin , czy Lechii Gdańsk ?
Tam pojawiły się i oprawa nawiązująca do ostatniej nagonki(+race) i dosyć ostre transparenty.
Nie znam całej sprawy , ale na pewno nie zamierzam na kredyt bronić klubu.
Abstrahując kto kogo naciskał i kto podejmował ostateczne decyzje , zakaz zaprezentowania oprawy jest żałosny.

weź pod uwagę że decyzja Wisły ( o ile wogóle można nazwać to suwerenną decyzją ) o zakazie OPRAWY była DZISIAJ , tak samo jak DZISIAJ było spotkanie TUSKA z wszystkimi klubami ekstraklasy


nie widzisz żadnej zależności ?
Odpowiedz cytując