|
Ale Wy to interpretujecie, tak jakbyście się urodzili wczoraj.
Poszło info,że kluby nie dostały licencji i to aż tak licznie. Młody,wykształcony z dużego miasta, myśli -"no to pewnie przez to że Pan Premier znalazł jakieś uchybienia, ci kibole........ i Nasz Dzielny z Najdzielniejszych"
Wiadomym jest,że każdy z tych klubów zagra w przyszłym sezonie w E-klasie. Spokojnie.
Wydarzenia nie zawsze spełniają nasze oczekiwania, ale zawsze jest dla nich jakieś logiczne wytłumaczenie. Często nie jest ono krzepiące, ale zawsze logiczne.
|