|
Żeby nie było to kilka klubów powtarza się od paru lat jeśli chodzi o licencję, bądź nadzór.
2011
Licencji nie otrzymały Polonia Bytom, Górnik Zabrze, Śląsk Wrocław, Lechia Gdańsk, Jagiellonia Białystok, Polonia Warszawa i Ruch Chorzów.
2010
Czternaście klubów piłkarskiej Ekstraklasy otrzymało licencję na grę w najwyższej klasie rozgrywkowej w sezonie 2010/11. Licencję otrzymały wszystkie kluby, które się o nią ubiegały.
W kilku przypadkach zdecydowaliśmy o nadzorze, bowiem dopatrzyliśmy się pewnych niedociągnięć. Polonia Bytom, Jagiellonia Białystok i Ruch Chorzów otrzymały nadzór finansowy i infrastrukturalny, zaś Wisła Kraków i Cracovia - infrastrukturalny.
2009
Polonia Warszawa, Cracovia, Łódzki KS, Piast Gliwice i Arka Gdynia nie otrzymały od Komisji PZPN ds. Licencji Klubów Ekstraklasy pozwolenia na występy w przyszłym sezonie w najwyższej klasie rozgrywkowej.
Ostatnio edytowane przez emj10 : 11.05.2011 o godz. 16:37.
|