Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
emj10
Senior Member
 
Od: 05.2006
Skąd: Opoczno/Warszawa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12475
Stary 11.05.2011, 16:26
Żeby nie było to kilka klubów powtarza się od paru lat jeśli chodzi o licencję, bądź nadzór.

2011
Licencji nie otrzymały Polonia Bytom, Górnik Zabrze, Śląsk Wrocław, Lechia Gdańsk, Jagiellonia Białystok, Polonia Warszawa i Ruch Chorzów.

2010
Czternaście klubów piłkarskiej Ekstraklasy otrzymało licencję na grę w najwyższej klasie rozgrywkowej w sezonie 2010/11. Licencję otrzymały wszystkie kluby, które się o nią ubiegały.

W kilku przypadkach zdecydowaliśmy o nadzorze, bowiem dopatrzyliśmy się pewnych niedociągnięć. Polonia Bytom, Jagiellonia Białystok i Ruch Chorzów otrzymały nadzór finansowy i infrastrukturalny, zaś Wisła Kraków i Cracovia - infrastrukturalny.

2009
Polonia Warszawa, Cracovia, Łódzki KS, Piast Gliwice i Arka Gdynia nie otrzymały od Komisji PZPN ds. Licencji Klubów Ekstraklasy pozwolenia na występy w przyszłym sezonie w najwyższej klasie rozgrywkowej.
Ostatnio edytowane przez emj10 : 11.05.2011 o godz. 16:37.
Odpowiedz cytując