Wyświetl pojedynczy post
TSman
Banita
 
 
Od: 09.2006
Skąd: Zza Wisły

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2613
Stary 11.05.2011, 16:12
Wszystkie Stowarzyszenia Kibiców powinny dojść do jednego porozumienia: na kogo głosować w najbliższych wyborach. Za samymi Stowarzyszeniami pójdziemy my - KIBOLE, ci źli, brutalni, bezwzględni. Jest nas na tyle w tym kraju, że możemy mieć znaczny głos w najbliższych wyborach. Jak już pisał WiślakMyślenice jedynym rozsądnym kandydatem będzie Janusz Korwin Mikke. Ale gdzie tu do wyborów? Może doprowadźmy do tego żeby podał się rudzielec do dymisji jakby nie patrzeć zawsze zaczyna się od małych transparentów a kończy z cegłami w rękach na ulicach miast. Na chwilę obecną nie jest ważne kto komu kibicuje, mamy większego wroga... DONALD MATOLE...!
Odpowiedz cytując