Wszystkie Stowarzyszenia Kibiców powinny dojść do jednego porozumienia: na kogo głosować w najbliższych wyborach. Za samymi Stowarzyszeniami pójdziemy my - KIBOLE, ci źli, brutalni, bezwzględni. Jest nas na tyle w tym kraju, że możemy mieć znaczny głos w najbliższych wyborach. Jak już pisał WiślakMyślenice jedynym rozsądnym kandydatem będzie Janusz Korwin Mikke. Ale gdzie tu do wyborów? Może doprowadźmy do tego żeby podał się rudzielec do dymisji

jakby nie patrzeć zawsze zaczyna się od małych transparentów a kończy z cegłami w rękach na ulicach miast. Na chwilę obecną nie jest ważne kto komu kibicuje, mamy większego wroga... DONALD MATOLE...!