Wyświetl pojedynczy post
Arek1906
Member
 
 
Od: 11.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2612
Stary 11.05.2011, 16:12
rafkur napisał(a):Wyświetl post
Bardziej usiłujemy wyeliminować jednostki które bronią jakiejś partii a następnie narzekają na jej posunięcia. Nie wątpię, że wielu tutaj takich jest.
Bez sensu... Ja sam głosowałem na partie rudego ale po ostatnich dniach i tygodniach więcej na nich nie zagłosuje. I myśle że kibice w całej polsce którzy głosowali na po więcej tego błędu nie popełnią.
Odpowiedz cytując