rafkur napisał(a):

|
Bardziej usiłujemy wyeliminować jednostki które bronią jakiejś partii a następnie narzekają na jej posunięcia. Nie wątpię, że wielu tutaj takich jest.
|
Bez sensu... Ja sam głosowałem na partie rudego ale po ostatnich dniach i tygodniach więcej na nich nie zagłosuje. I myśle że kibice w całej polsce którzy głosowali na po więcej tego błędu nie popełnią.