Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
mitmichael
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 11.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12469
Stary 11.05.2011, 15:49
Czyli co, zamieniamy połowe ekstraklasy na połowe 1 ligi czy lige zmniejszamy do 12 zespołow? Jak nie dostana takie kluby jak Slask, Polonia W, Lechia czy Jagiellonia to ciekawe ktore z 1 ligi dostaną.
Odpowiedz cytując