Wyświetl pojedynczy post
Jaroo1
Senior Member
 
 
Od: 03.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2599
Stary 11.05.2011, 15:41
Cytat:
Pytanie: kogo i po co dopingowaliśmy dotychczas?
prezesów czy piłkarzy żeby wygrywali na chwałe Wisły czy moze tylko przychodzilismy wydrzeć ryja?
Dopingowalismy zeby reprezentowac ABG. Bo oprocz czegos takiego jak klub pilkarski czy pilkarz wystepuje cos takiego jak klub kibica, Stowarzyszenie i kibic. I pilkarz jak gra glownie dla kasy i awansu sportowego a nie po to zeby ktos go dopingowal glosniej to kibic nie tylko jest po to zeby dopingowac pilkarza tylko po to aby reprezentowac grupe. Kibic to nie jest smiec z ktorego mozna wydoic kase, to nie jest baran ktory przychodzi na mecz raz na 2 tygodnie, kibic to jest czlowiek ktory wydaje pieniadze na to aby jezdzic za swoim klubem, kibice to jest zorganizowana grupa ktora reprezentuje jakies wartosci i idealy. to jest jest stado krow ktore mozna upolowac.

I jak nam zakazali wywieszenia oprawy to uderzyli w nas, potraktowali nasze srodowisko jak smieci. A wiec troche szacunku dla samego siebie i ruchu kibicowskiego bo mamy swoje rozumy i przkeonania i nie jestemsy tylko po to zeby drzec ryja albo dopingowac pilkarzy

PS Sorry ze tak chaotycznie ale od jakiejs godizny czuje sie mniejw iecej tak jak po samoboju Jopa rok temu w meczu z Cracovia. Po prostu jestem zdruzgotany i zalamany
drozd:
Co powiesz jak okaże się, że Wisła awansuje, będzie grała lepiej niż wcześniej, a pomysły Królewskiego przyniosą jednak dobry efekt? Znajdziesz w sobie choć odrobinę taktu, by chociaż przeprosić?...
...Przeprosisz? Łaskawca. W dupę sobie wsadź przeprosiny pajacu zasrany. Jak nie awansujemy to przeproszę...
...Jak nie awansujemy to przeproszę, że nazwałem cię zasranym pajacem. Jeżeli awansujemy nie przeproszę i będę aktualną sraczkę przypominał.
Odpowiedz cytując