Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
Dubi
Senior Member
 
 
Od: 09.2004
Skąd: Glasgow/Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12468
Stary 11.05.2011, 15:37
Sartre napisał(a):Wyświetl post
Hę? Co? Kuźwa, mają rozmach A wszystko tylko po to, by Cracovię utrzymać w lidze...

Czy to oznacza, że zmniejszamy ekstraklasę do 12 zespołów czy coś?

I co w tym gronie robią Śląsk, Polonia W., Lechia czy Jagiellonia, bo trochę nie ogarniam o co można realnie się do nich przyczepić?

Chciałbym też zwrócić uwagę, że nie ma w tym gronie niepłacącego zawodnikom Widzewa.
znając życie i tak wszyscy ostatecznie otrzymają licencję , odnosnie Widzewa, z tego co wiadomo, piłkarze dogadali sie z wladzami więc nie wiem czemu się dziwisz.
Odpowiedz cytując