Temat
:
Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
Dubi
Senior Member
Od: 09.2004
Skąd: Glasgow/Kraków
Offline
#
12468
11.05.2011, 15:37
Sartre
napisał(a):
Hę? Co? Kuźwa, mają rozmach
A wszystko tylko po to, by Cracovię utrzymać w lidze...
Czy to oznacza, że zmniejszamy ekstraklasę do 12 zespołów czy coś?
I co w tym gronie robią Śląsk, Polonia W., Lechia czy Jagiellonia, bo trochę nie ogarniam o co można realnie się do nich przyczepić?
Chciałbym też zwrócić uwagę, że nie ma w tym gronie niepłacącego zawodnikom Widzewa.
znając życie i tak wszyscy ostatecznie otrzymają licencję , odnosnie Widzewa, z tego co wiadomo, piłkarze dogadali sie z wladzami więc nie wiem czemu się dziwisz.
Dubi
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Dubi
Odwiedź stronę domową użytkownika Dubi!
Znajdź inne posty napisane przez Dubi