Wyświetl pojedynczy post
twardybidon
Senior Member
 
Od: 04.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2598
Stary 11.05.2011, 15:36
Cytat:
Kibice PGE GKS Bełchatów nie obejrzą środowego, wyjazdowego meczu swojej drużyny z Widzewem. Na wniosek policji z Łodzi i Bełchatowa Ekstraklasa SA wyraziła zgodę na to, by spotkanie to odbyło się bez udziału sympatyków gości.

Rzecznik prasowy bełchatowskiego klubu Michał Antczak nie krył zaskoczenia nie tylko samą decyzją, ale też terminem jej podjęcia.

"Na mecz z Widzewem wybierało się 600 naszych kibiców. Wszyscy mieli kupione bilety. Decyzja o tym, że mimo to nie będą wpuszczeni na stadion przyszła w momencie, gdy byli już w autokarach" - powiedział PAP Antczak.
http://www.sports.pl/Pilka-nozna/Kib...346,1,715.html
Odpowiedz cytując