|
Senior Member
Offline
|
#2598

11.05.2011, 15:36
|
Cytat:
Kibice PGE GKS Bełchatów nie obejrzą środowego, wyjazdowego meczu swojej drużyny z Widzewem. Na wniosek policji z Łodzi i Bełchatowa Ekstraklasa SA wyraziła zgodę na to, by spotkanie to odbyło się bez udziału sympatyków gości.
Rzecznik prasowy bełchatowskiego klubu Michał Antczak nie krył zaskoczenia nie tylko samą decyzją, ale też terminem jej podjęcia.
"Na mecz z Widzewem wybierało się 600 naszych kibiców. Wszyscy mieli kupione bilety. Decyzja o tym, że mimo to nie będą wpuszczeni na stadion przyszła w momencie, gdy byli już w autokarach" - powiedział PAP Antczak.
|
http://www.sports.pl/Pilka-nozna/Kib...346,1,715.html
|
|