dynek.pl napisał(a):

Sam sie skladalem na tą oprawe i wiem, ze ludzie poświęcili czas ale chyba Ci, któzy to przygotowali to lubią więc robili to hobbistycznie.
Trzeba też zrozumięc klub ile razy płacił kary za zabawy kibiców czy za oprawy (też chyba pieniądze zmarnowane ? i wtedy bylo dobrze ?), że nie chce teraz ryzykować.
Nie wydaje mi sie zeby zakaz pokazania oprawy był powodem do ogranizowania jakiegos protestu.
Pytanie: kogo i po co dopingowaliśmy dotychczas?
prezesów czy piłkarzy żeby wygrywali na chwałe Wisły czy moze tylko przychodzilismy wydrzeć ryja?
|
Po dzisiejszych nowinach jestem za bardzo nabuzowany żeby polemizować z Twoim postem, uwierz.
Proszę tylko o jedno, skasuj tego posta bo nie wiesz co piszesz.