|
A co boli najbardziej ? Ta bezsilność, moja bezsilność gdy kur*a rudy kretyn u władzy postanowił na dzień przed wyborami "zrobić porządek z kibolami" i tak naprawdę NIC nie możesz zrobić, bo nawet na swoim stadionie władze klubu, który kochasz chowają głowę w piasek.
|