Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
flamengista
Piknik
 
 
Od: 03.2004
Skąd: Kraków/Bronowice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12464
Stary 11.05.2011, 15:20
Ale jaja:

http://www.sport.pl/pilka/1,65039,95..._licencji.html

Cytat:
Siedem klubów nie otrzymało licencji na grę w piłkarskiej ekstraklasie w sezonie 2011/2012 - poinformował przewodniczący Komisji ds. Licencji PZPN Hilary Nowak.

Licencji nie otrzymały Polonia Bytom, Górnik Zabrze, Śląsk Wrocław, Lechia Gdańsk, Jagiellonia Białystok, Polonia Warszawa i Ruch Chorzów. Zastrzeżenia dotyczyły dwóch kryteriów: finansowych i infrastrukturalnych - powiedział Nowak na konferencji prasowej po obradach komisji w siedzibie PZPN.

Klubom przysługuje odwołanie do Komisji Odwoławczej PZPN.
Co ciekawe, nie ma tu Pasów.
Uma vez Flamengo, sempre Flamengo
Odpowiedz cytując