Ale jaja:
http://www.sport.pl/pilka/1,65039,95..._licencji.html
Cytat:
Siedem klubów nie otrzymało licencji na grę w piłkarskiej ekstraklasie w sezonie 2011/2012 - poinformował przewodniczący Komisji ds. Licencji PZPN Hilary Nowak.
Licencji nie otrzymały Polonia Bytom, Górnik Zabrze, Śląsk Wrocław, Lechia Gdańsk, Jagiellonia Białystok, Polonia Warszawa i Ruch Chorzów. Zastrzeżenia dotyczyły dwóch kryteriów: finansowych i infrastrukturalnych - powiedział Nowak na konferencji prasowej po obradach komisji w siedzibie PZPN.
Klubom przysługuje odwołanie do Komisji Odwoławczej PZPN.
|
Co ciekawe, nie ma tu Pasów.