Proud napisał(a):

Podstawowe pytanie co było na oprawie.
Jak typowa oprawa "pro Wiślacka" to decyzja władz Wisły jest absurdalna.
Jeśli "coś z ostatnich newsów" to nie ma się co dziwić, że Wilczek się przestraszył.
Mam nadzieję, że chociaż doping będzie normalnie prowadzony. Choć jakiś akcent co do tej decyzji powinien się znaleźć.
|
Dokładnie! Jeżeli oprawa miała charakter polityczny to decyzja jest słuszna, jeżeli ktoś nie rozumie że w sporcie nie ma miejsca na polityke, to jest IDIOTĄ do kwadratu. Ciekawy jestem jakiej kary byście rządali dla Lecha i Legii gdyby zamiast w Bydgoszczy zdemolowali nasz nowiutki stadion? Powodzenia płaczki.