Wyświetl pojedynczy post
WIELKI_CZŁOWIEK
Senior Member
 
 
Od: 05.2005
Skąd: i tak nie wiecie gdzie to jest

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#168
Stary 11.05.2011, 15:12
Proud napisał(a):Wyświetl post
Podstawowe pytanie co było na oprawie.

Jak typowa oprawa "pro Wiślacka" to decyzja władz Wisły jest absurdalna.

Jeśli "coś z ostatnich newsów" to nie ma się co dziwić, że Wilczek się przestraszył.

Mam nadzieję, że chociaż doping będzie normalnie prowadzony. Choć jakiś akcent co do tej decyzji powinien się znaleźć.
Dokładnie! Jeżeli oprawa miała charakter polityczny to decyzja jest słuszna, jeżeli ktoś nie rozumie że w sporcie nie ma miejsca na polityke, to jest IDIOTĄ do kwadratu. Ciekawy jestem jakiej kary byście rządali dla Lecha i Legii gdyby zamiast w Bydgoszczy zdemolowali nasz nowiutki stadion? Powodzenia płaczki.
czy świat sie zmieni gdy z młodych gniewnych powstaną starzy w....ieni?!?!
Imagine there's no countries. It isn't hard to do. Nothing to kill or die for and no religion too.