Jaroo1 napisał(a):

Moim zdaniem takie niedopingowanie na meczu to nie jest dobry pomysl. Powiedz kogo to zaboli? Nabije Basalaj sobie kieszen z kasy z Twojego biletu? Nabije. takze dla niego to najlepiej jak kupisz ten bilet, w.......isz kielbase, kupisz napoj bo sowjego nie wniesiesz i mozesz sobie spowrotem spie..c do domu. No i jeszcze w tygodniu kup koszulke klubowa. Najbardziej ich boli to ze nie beda mieli kasy z biletow i mysle ze tutaj powinno sie uderzac.
Marzy mi sie zeby we wszystkich klubach w Polsce zrobic to co zrobila Legia podczas wojny z ITI. Czyli pusty stadion. To ze nie ma dopingu to ich wcale nie zaboli, co ich to obchodzi.
rzcezywiscie dramatu nie ma. Zakazuja nam wywieszenia oprawy. Marnuja kilkanascie tysiecy zlotych z naszych zbiorek i dni ciezkiej pracy Ultrasow. Jesli to dla ciebie nie jest dramat to ja ....a gratuluje. No ale wiadomo, prezentujesz tutaj postawe przecietnego Polaka. W dupie masz wsyztsko i patrzysz tylko na efekt koncowy. Myslisz ze oprawa to tylko 5 minut jej wywieszenia. Tak samo juz sie wczesniej wypowiadales w innych tematach. Wez przejrzyj na oczy!
|
Dzisiaj to juz raczej nie możliwe... ale w perwspektywie masz racje. Dzisiaj nie dopingujemy a od nastepnego sezonu nie kupujemy karnetów. Niech kupują rodzinki... Ja wole dopingować spod bramy...