Wyświetl pojedynczy post
palikot
Senior Member
 
Od: 11.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2588
Stary 11.05.2011, 15:04
_gilardino_ napisał(a):Wyświetl post
Oby nie było, na tym i na każdym innym meczu dopóki nam nie odpuszczą. A najlepiej gwizdy cały mecz i buczenie Niewielu to pewnie wytrzyma i ludzie przestaną chodzić na mecze, wtedy zacznie się płacz.
Chyba że kolejnym krokiem będą zakazy za gwizdy
To już nawet nie jest zabawne... można sie teraz naigrywać... ale tak sie naigrywaliśmy pół roku temu, ludzie brali to z przymróżeniem oka, a teraz patrz...

Nie chcą nas to nie... Niech bawią sie ze swoimi rodzinami z dziećmi... Zobaczymy czy będą przychodzić na mecze jak drużyna przypadkiem zajmie w lidze 8 miejsce...
★ ★ ★ WISŁA KRA KÓW ★ ★ ★ ★ ARMIA BIAŁEJ GWIAZDY ★ ★ ★

✪✪✪✪ ✰✰✰✰
Odpowiedz cytując