To już nawet nie jest zabawne... można sie teraz naigrywać... ale tak sie naigrywaliśmy pół roku temu, ludzie brali to z przymróżeniem oka, a teraz patrz...
Nie chcą nas to nie... Niech bawią sie ze swoimi rodzinami z dziećmi... Zobaczymy czy będą przychodzić na mecze jak drużyna przypadkiem zajmie w lidze 8 miejsce...