Wyświetl pojedynczy post
lodecki
Senior Member
 
Od: 05.2004
Skąd: Wiślacka Lubelszczyzna

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2584
Stary 11.05.2011, 14:56
Niech zamykaja stadiony, niech nie wpuszczaja, za rok Wilczek się opamieta jak na nowym stadionie bedzie 5 tysiecy osobó zapłacze za kibicami i ich pieniedzmi. narazie robmy swoje. DONALD MATOLE...!!!
LUBELSZCZYZNA
Odpowiedz cytując