Wyświetl pojedynczy post
Greeg
Senior Member
 
Od: 12.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2583
Stary 11.05.2011, 14:55
Sprawa jest prosta, jeśli klub nie szanuje nas to przynajmniej my powinniśmy się szanować sami.

Zero dopingu dla piłkarzy, przeistoczymy się na ten mecz w zwykłych zjadaczy popcornu. A od przyszłego sezonu nie kupować karnetów, to może kiedy im się przestanie zgadzać kiesa postanowią wrócić do dialogu.

Nie rozumiem też czemu SKWK nie podaje takich informacji do wiadomości publicznej. Wiem, że wiele osób zarzucało Wam jątrzenie w środowisku, ale czas najwyższy podnieść głowę i zmusić klub do traktowania kibiców jako partnerów a nie worki z pieniędzmi.

Mam karnet, ale jak dla mnie mogą zamknąć ten stadion. Jeśli tak ma wyglądać nasza "demokracja". A od przyszłego sezonu protest ...

Jak zobaczą, że się im nie sprzedają bilety na mecze już w pucharach to może przekonają się do rozmów.
Odpowiedz cytując