Temat
:
[26 kolejka] Wisła Kraków-Lech Poznań, 11 maja, 20:00
Wyświetl pojedynczy post
papiwislak
Member
Od: 07.2008
Offline
#
159
11.05.2011, 14:54
no dobra slysze tylko oburzenie.. ale zapytajcie sie skwk co bylo na oprawie... pewnie na tuska i reszte hasla... wiec chlop sie wystraszyl... bo jutro pewnie by zamkneli stadion na cracovie... wiec....
papiwislak
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do papiwislak
Znajdź inne posty napisane przez papiwislak