Wyświetl pojedynczy post
_gilardino_
Senior Member
 
Od: 04.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 11.05.2011, 14:54
palikot napisał(a):Wyświetl post
SKWK i grupy kibicowskie nie biorą odpowiedzialności tak jak to do tej pory robiły (koordynowały) za przyśpiewki i transparenty które pojawiać się będą na stadionie.

Czyli nie bedzie zorganizowanego dopingu... no to .... z takimi meczami...
Oby nie było, na tym i na każdym innym meczu dopóki nam nie odpuszczą. A najlepiej gwizdy cały mecz i buczenie Niewielu to pewnie wytrzyma i ludzie przestaną chodzić na mecze, wtedy zacznie się płacz.
Chyba że kolejnym krokiem będą zakazy za gwizdy

Odpowiedz cytując