Wyświetl pojedynczy post
Kociewiak
Senior Member
 
Od: 04.2011
Skąd: Gdańsk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2570
Stary 11.05.2011, 14:30
dynek.pl napisał(a):Wyświetl post
cóż, trudno - nie ide na mecz dla oprawy bo tę mógłbym zobaczyć na zdjęciach i zostać w domu
dramatu nie ma
Nie zapominaj o ludziach którzy cięzko pracowali żeby taką oprawe zrobić, a nie mogą jej zaprezentować bo nie
Odpowiedz cytując