Wyświetl pojedynczy post
zim zum
Senior Member
 
Od: 04.2004
Skąd: Getta

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2569
Stary 11.05.2011, 14:29
dynek.pl napisał(a):Wyświetl post

i kogo chcesz w ten sposób ukarać ? i kto na tym straci ?
Ci co za biurkiem licza pieniądze.

Pomysł bojkotu Palikota jest akurat bardzo dobry. To jest coś co może w nich zdecydowanie uderzyć. Jak im od jesieni zostanie 1/2 dzisiejszej publiki na 2 razy większym pieniądzem.
Odpowiedz cytując