dynek.pl napisał(a):

i kogo chcesz w ten sposób ukarać ? i kto na tym straci ?
|
Ci co za biurkiem licza pieniądze.
Pomysł bojkotu Palikota jest akurat bardzo dobry. To jest coś co może w nich zdecydowanie uderzyć. Jak im od jesieni zostanie 1/2 dzisiejszej publiki na 2 razy większym pieniądzem.