zim zum napisał(a):

|
A moje zdanie jest takie. Zamkną, niech zamkną. Basałajom uciekną dochodzy z organizacji meczów. Kilka takich sytuacji, odpływ kibiców (pieniędzy) i skończy się robienie afery z niczego. Ciekaw jestem jak Tusk by się zachowywał jakby był premierem w latach 90. Chyba by się zwracał o pomoc do NATO. Prawda jest taka, że aktualnie nic złego na stadionach się nie dzieje, a Donaldzik kręci aferę pod publiczke.
|
Na zamknieciu stadionu najbardziej straci KLUB I MY KIBICE. Nie zgadzam sie z "zamkną, niech zamkną".
Inna sprawa ze tak do konca "z niczego" afery tez sie nie robi po ostatnio pretekstow bylo dosc a wybory sie zblizaja i trzeba sie ludziom przypomniec jak to wladza jest praworzadna i dba o porzadek publiczny (jak sie nie ma za bardzo innych argumentow). Dla stastycznego wyborcy niewazne jest ze na stadionie Wisly od lat jest spokojnie (nie licze wybrykow gosci), kibol to kibol i nie rozroznia z jakiego klubu i jaka w nim panuje sytuacja. W rzadzie wyliczyli sobie jak widac ze wiecej zyskaja prezentujac "praworzadne stanowisko i stanowczosc" niz straca glosow wsrod niezadowolonych kibicow.