Wyświetl pojedynczy post
Sensej
Senior Member
 
Od: 07.2003
Skąd: z tamtąd gdzie mnie nie chcą

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#681
Stary 11.05.2011, 13:55
http://www........./news/show/6758_nie_bedzie_oprawy__

W związku z decyzjami klubu jesteśmy zmuszeni przekazać Państwu niewesołe informacje.





Prezes Marek Wilczek i dyr. marketingu Michał Kobylarczyk wydali dziś zakaz prezentacji oprawy która została przygotowana na mecz z Lechem Poznań.



Oprawa została przygotowana za Państwa pieniądzę, jest gotowa i była już nawet wniesiona na stadion, jednak wszystko wskazuje na to, że nie ujrzymy jej dziś na Reymonta 22.



Z przykrością zawiadamiamy, że aktywnie działające na Wiśle grupy kibcowskie rozważają możliwość podjęcia decyzji o zawieszeniu swojej działalności.

Ignorancja i brak chęci do rzeczowej rozmowy wykazywana przez włodarzy klubowych jest powodem powyższych rozważań.



Co to ma k..... być?
Odpowiedz cytując