DysoN napisał(a):

http://www.sport.pl/pilka/1,65039,95...dokibicom.html
Premier sie napina, widac ze zaczelo sie szukanie pretekstow do zamykania stadionow.
Dlatego:
APELUJE DO WSZYSTKICH KIBICOW O SPOKOJNY PROTEST I GLOSNY DOPING NA DZISIEJSZYM MECZU!
JESLI DAMY SIE SPROWOKOWAC TO ZAMKNA NAM STADION I NIE ZOBACZYMY ANI DERBOW ANI (PRAWDOPODOBNIE) MECZU Z POLONIA WARSZAWA PO KTORYM BEDZIE FETA!
Najwazniejsze jest to by młodych gniewnych, ktorzy czesto tak bardzo chca byc hoolami, trzymac na ktorkiej smyczy i reagowac na jakies glupie wyskoki zanim sprawy sie wymkna spod kontroli. Za byle szarpanine z ochrona zamkna nam stadion i nikt nie bedzie sie litowac.
|
A moje zdanie jest takie. Zamkną, niech zamkną. Basałajom uciekną dochodzy z organizacji meczów. Kilka takich sytuacji, odpływ kibiców (pieniędzy) i skończy się robienie afery z niczego. Ciekaw jestem jak Tusk by się zachowywał jakby był premierem w latach 90. Chyba by się zwracał o pomoc do NATO. Prawda jest taka, że aktualnie nic złego na stadionach się nie dzieje, a Donaldzik kręci aferę pod publiczke.