Wyświetl pojedynczy post
Donki
Banita
 
Od: 05.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2549
Stary 11.05.2011, 13:18
"Kibice GKS-u nie zobaczą meczu z Widzewem

W ostatniej chwili podjęta została decyzja o nieprzyjmowaniu przez Widzew Łódź kibiców PGE GKS Bełchatów na dzisiejszy mecz 26. kolejki Ekstraklasy! Do Łodzi na najważniejszy mecz w województwie łódzkim wybierało się kilkuset fanów "Brunatnych".

W oficjalnej informacji od Ekstraklasa S.A. czytamy:

"Po zapoznaniu się ze stanowiskiem Komendy Powiatowej Policji w Bełchatowie oraz Komendy Miejskiej Policji w Łodzi wyrażamy zgodę na jednokrotne odstąpienie od przyjmowania kibiców gości w dzisiejszym spotkaniu Ekstraklasy Widzew Łódź - GKS Bełchatów".
źródło: http://www.gks.net.pl/index.php?option= ... &Itemid=39
Odpowiedz cytując