"Kibice GKS-u nie zobaczą meczu z Widzewem
W ostatniej chwili podjęta została decyzja o nieprzyjmowaniu przez Widzew Łódź kibiców PGE GKS Bełchatów na dzisiejszy mecz 26. kolejki Ekstraklasy! Do Łodzi na najważniejszy mecz w województwie łódzkim wybierało się kilkuset fanów "Brunatnych".
W oficjalnej informacji od Ekstraklasa S.A. czytamy:
"Po zapoznaniu się ze stanowiskiem Komendy Powiatowej Policji w Bełchatowie oraz Komendy Miejskiej Policji w Łodzi wyrażamy zgodę na jednokrotne odstąpienie od przyjmowania kibiców gości w dzisiejszym spotkaniu Ekstraklasy Widzew Łódź - GKS Bełchatów".
źródło:
http://www.gks.net.pl/index.php?option= ... &Itemid=39