Wyświetl pojedynczy post
Mareq
Senior Member
 
 
Od: 04.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2519
Stary 11.05.2011, 13:03
Modów proszę o zwrócenie uwagi na temat Wisła-Lech w dziale piłka nożna.
Zaczynają się mega-rozważania o dzisiejszej akcji protestacyjnej.
Posty można przenieść do tematów w dziale ABG w których była już poruszana ta sprawa.
Ostatnio edytowane przez Mareq : 11.05.2011 o godz. 13:16.
Odpowiedz cytując