Kociewiak napisał(a):

|
Kłamie! Na Lechii też jest sporo rodzin na meczach, no ale rudy musi podkolorować wszystko, żeby sie lepiej w mediach sprzedało!
|
Cytując klasyka:
"Ten człowiek słowa prawdy w życiu nie powiedział".
Dla tych pajaców kibice są kolejnym sposobem na odwrócenie uwagi od realnych problemów i niespełnionych obietnic.